Eskişehir PS4 Kiralama

Eskişehir Playstation Kiralama, Zengin Oyun İçeriğiyle Adrese Teslim İade PS4 Konsol Kiralama Hizmeti Sunmaktadır.

Daha Fazla Bilgi
Eskişehir PS4 Kiralama

Eskişehir PS5 Kiralama

Eskişehir Playstation Kiralama, Zengin Oyun İçeriğiyle Adrese Teslim İade PS5 Konsol Kiralama Hizmeti Sunmaktadır.

Daha Fazla Bilgi
Eskişehir PS5 Kiralama

Eskişehir Televizyon Kiralama

Eskişehir Playstation Kiralama, PS4 ve PS5 Konsol Kiralamaya Ek Olarak Televizyon Kiralama Hizmeti Sayesinde Oyun Severlere Tam Hizmet Vermektedir.

Daha Fazla Bilgi
Eskişehir Televizyon Kiralama

Avantajlarınız

Adrese Teslimat

Adrese Teslimat

Kiralamış Olduğunuz Ürünleri Eskişehir Merkez Sınırları İçerisinde Ücretsiz Adrese Teslimat Hizmeti İle Teslim Alma Kolaylığından Yararlanabilirsiniz.

Adresten İade

Adresten İade

Kiralamış Olduğunuz Ürünleri Eskişehir Merkez Sınırları İçerisinde Ücretsiz Adresten İade Hizmeti İle Teslim Etme Kolaylığından Yararlanabilirsiniz.

Kurumsal Yapı

Kurumsal Yapı

Kolayca Ulaşabileceğiniz Müşteri Hizmetlerimiz İle 09:00 - 23:30 Çalışma Saatleri Arasında Kurumsal Yapı Anlayışımızla Görüş, Öneri ve Taleplerinize Destek Olmaktan Mutluluk Duyarız.

Zengin Oyun İçeriği

Zengin Oyun İçeriği

Cihaz İçerisinde Bulunan Her Kategoriden Seçkin Oyunlarla, Ekstra Oyun Ücreti Ödemeden CD'lerle Uğraşmadan Kesintisiz Oyun Zevkini Yaşayın.

PS Plus

PS Plus

Kiralamış Olduğunuz Cihazlarda PS Plus Üyeliği Sayesinde Çevrimiçi Çok Oyunculu Oyun Oynama İmkanı ve Daha Birçok Avantajla Playstation Keyfini Sürün.

Online Multiplayer

Online Multiplayer

Kiralamış Olduğunuz Cihazlara İnternet Bağlantısı İle Tamamı Lisanslı Oyunlar Sayesinde Online ve Multiplayer Oyunun Tadını Çıkarın.

Netflix

Netflix

Ödüllü Netflix Dizi ve Filmleri de Dahil Olmak Üzere Pek Çok Dizi, Film ve Belgeseli Doğrudan Kiralamış Olduğunuz Cihazınızdan İzlemenin Keyfini Sürün.

Youtube

Youtube

YouTube'da Favori Videolarınızı ve Kanallarınızı Keşfedin İzleyin. Komediden Müziğe ve Spora, Sevdiğiniz Kanalları Bulun. Video İzlemek Yalnızca Bir Başlangıçtır. Daha Pek Çok Etkileşimli Özellikten Yararlanın.

Spotify

Spotify

Spotify İstediğiniz Tüm Müziği Size Sunar. Sadece Sevdiğiniz Müzikleri Arayın ya da Spotify Size Güzel Bir Şeyler Çalsın.

Kampanya ve Gelişmelerden Haberdar Olmak İçin