Grand Theft Auto V

Grand Theft Auto V

Grand Theft Auto V (daha çok GTA 5 olarak bilinir), Rockstar North tarafından geliştirilen ve Rockstar Games tarafından yayımlanan açık uçlu aksiyon-macera tarzı video oyunu. Grand Theft Auto serisinin beşinci oyunudur.

PES 2020

PES 2020

eFootball Pro Evolution Soccer 2020 (kısaca eFootball PES2020), PES Productions tarafından geliştirilen, yayımcılığını Konami'nin üstlendiği, PlayStation 4 kullanıcıları için sunulan bir futbol simülasyon video oyunudur.

FIFA 20

FIFA 20

FIFA 20, EA Vancouver tarafından geliştirilen ve Electronic Arts şirketinin yayımcılığını yaptığı PlayStation 4 kullanıcıları için sunulan spor simülasyon video oyunudur. FIFA serisinin 27.oyunudur.

NBA 2K20

NBA 2K20

NBA 2K20, Visual Concepts tarafından geliştirilen ve National Basketball Association'a (NBA) dayalı 2K Sports tarafından yayınlanan PlayStation 4 kullanıcıları için sunulan bir basketbol video oyunudur. NBA serisinin 21.oyunudur.

Call of Duty: Black Ops 4

Call of Duty: Black Ops 4

Call of Duty: Black Ops 4, Treyarch tarafından geliştirilen ve Activision tarafından yayınlanan çok oyunculu birinci şahıs nişancı oyunudur. Black Ops III'ün devamı niteliğindedir, Black Ops serisinin 5. ve Call of Duty serisinin 15.oyunudur.

Call of Duty: Modern Warfare

Call of Duty: Modern Warfare

Call of Duty: Modern Warfare, Infinity Ward tarafından geliştirilen ve Activision tarafından yayınlanan birinci şahıs nişancı video oyunudur. Call of Duty serisinin 16.yapımı olması yanı sıra Modern Warfare alt serisini de yeniden başlatılmış oldu.

PUBG

PUBG

PlayerUnknown's Battlegrounds ya da bilinen adıyla PUBG, Bluehole tarafından yayımlanan ve geliştirilmekte olan çok oyunculu bir video oyunudur. Oyuncuların temel amacı ölmeden en sona kalan oyuncu olmaktır.

Gran Turismo SPORT

Gran Turismo SPORT

Gran Turismo Sport, Polyphony Digital tarafından PlayStation 4 için geliştirilen bir araç simülasyon yarış oyunudur. Oyun, Gran Turismo serisinin 13. oyunu ve PlayStation 4 için piyasaya sürülen ilk ve tek Gran Turismo oyunu oldu.

The Crew 2

The Crew 2

The Crew 2, Ivory Tower tarafından geliştirilen ve Ubisoft tarafından PlayStation 4 için yayınlanan yarış video oyunudur. The Crew serisinin 2.oyunudur. Oyun, oyuncuların arabalar, motosikletler, tekneler ve uçaklar dahil olmak üzere çeşitli araçları kontrol etmelerini sağlar.

Resident Evil 2

Resident Evil 2

Resident Evil 2: Remake, Capcom tarafından geliştirilen ve yayınlanan bir hayatta kalma ve korku oyunu. Oyuncular zombi kıyameti sırasında Raccoon City'den kaçmaya çalışırken polis memuru Leon S. Kennedy ve üniversite öğrencisi Claire Redfield'i kontrol ediyorlar.

Far Cry 5

Far Cry 5

Far Cry 5, Ubisoft Montreal ve Ubisoft Toronto tarafından geliştirilen ve Ubisoft tarafından yayımlanmış bir birinci şahıs nişancı oyunudur. 2014 yapımı Far Cry 4'ün bağımsız bir devamı ve Far Cry serisinin beşinci ana bölümüdür.

Need for Speed

Need for Speed

Need for Speed (NFS), Kanada merkezli şirket EA Black Box ve İngiltere merkezli Criterion Games gibi çeşitli şirketler tarafından geliştirilip Electronic Arts (EA) tarafından yayınlanan yarış türünde video oyunu serisidir.

Need for Speed Payback

Need for Speed Payback

Need for Speed ​​Payback, Ghost Games tarafından geliştirilen ve Electronic Arts tarafından PlayStation 4 için yayınlanan yarış video oyunudur. Need for Speed ​​serisinin 23.oyunudur.

Need for Speed Rivals

Need for Speed Rivals

Need for Speed: Rivals, Ghosts Games ve Criterion Games tarafından geliştirilen, Electronic Arts tarafından ise yayımcılığı yapılan video oyunudur. Need for Speed serisinin 20.oyunudur.

Dirty Rally 2.0

Dirt Rally 2.0

Dirt Rally 2.0, Codemasters tarafından geliştirilen ve PlayStation 4 için yayınlanan bir yarış video oyunudur . Oyun, Colin McRae Rally serisinin 13.oyunudur ve Dirt adını taşıyan 7.oyundur.

Battlefield V

Battlefield V

Battlefield V, EA DICE tarafından geliştirilen ve Electronic Arts tarafından yayınlanan birinci şahıs nişancı video oyunudur. Battlefield V, Battlefield serisinin 16. oyunudur.

Uncharted: The Nathan Drake Collection

Uncharted: The Nathan Drake Collection

Uncharted: The Nathan Drake Collection, serinin ilk üç bölümünün yeniden düzenlenmiş bir koleksiyonudur ve Bluepoint Games tarafından Ekim 2015'te PlayStation 4'e taşınmıştır . A Thief's End'in üretimindeki gecikmeyi telafi etmek için piyasaya sürülmüştür

Uncharted 4

Uncharted 4

Uncharted 4: A Thief's End, Naughty Dog tarafından geliştirilen, Sony Computer Entertainment tarafından ise yayımcılığı yapılan; hikâye odaklı, üçüncü şahıs nişancı ve aksiyon-macera video oyunudur. PlayStation 4'e özel olarak geliştirilmiştir. Oyun, Nate Drake'e odaklanmış son Uncharted oyunudur.

Assassins Creed IV Black Flag

Assassin's Creed IV Black Flag

Assassin's Creed IV: Black Flag, Ubisoft Montreal tarafından geliştirilen, Ubisoft tarafından ise yayımcılığı yapılan; 1715 yılını yani "Korsanlığın Altın Çağı" denilen dönemi konu alan %60'ı karada, %40'ı denizde geçen video oyunudur.

Mortal Kombat X

Mortal Kombat X

Mortal Kombat X, NetherRealm Studios tarafından yapılan ve Warner Bros. Interactive Entertainment tarafından yayınlanan bir dövüş video oyunudur. Mortal Kombat serisinin 10.ana video oyunudur.

The Evil Within

The Evil Within

The Evil Within ya da Japonca'da bilinen ismiyle Psycho Break Psycho Break (サイコブレイク Saiko Bureiku), Tango Gameworks tarafından geliştirilen ve Bethesda Softworks tarafından yayınlanan üçüncü şahıs nişancı hayatta kalma korku oyunudur.

Street Fighter V

Street Fighter V

Street Fighter V, Capcom tarafından piyasa çıkarılmak üzere geliştirilen bir dövüş oyunudur. Capcom'un Street Fighter serisindeki 5. ana üründür. Street Fighter serisindeki önceki oyunlara benzer şekilde, Street Fighter V yandan kaydırmalı dövüş oyun sistemine sahiptir.

Watch Dogs

Watch Dogs

Watch Dogs, Ubisoft Montreal tarafından geliştirilen, Ubisoft tarafından ise yayımcılığı yapılan video oyunudur.

Nioh

Nioh

Nioh, Team Ninja tarafından PlayStation 4 için geliştirilen bir aksiyon rol yapma video oyunudur. Uluslararası Sony Interactive Entertainment ve Japonya'da Koei Tecmo tarafından yayınlandı.

The Sims 4

The Sims 4

The Sims 4, Maxis ve The Sims Studio tarafından geliştirilen ve Electronic Arts tarafından yayınlanan yaşam simülasyonu oyunudur. The Sims serisinin dördüncü oyunudur.

Shadow Of The Colossus

Shadow Of The Colossus

Shadow of the Colossus, Bluepoint Games tarafından geliştirilen ve PlayStation 4 için Sony Interactive Entertainment tarafından yayınlanan aksiyon-macera video oyunudur.

Sonic Forces

Sonic Forces

Sonic Forces (Japonca: ソニックフォース Sonikku Fōsu), Sonic Team tarafından geliştirilen ve Sega tarafından yayınlanan bir platform video oyunudur. Oyun, Sonic the Hedgehog serisinin 17. oyunu olup Sonic serisinin 25. yıldönümü anısına hazırlandı ve piyasaya sürüldü.

BioShock-Infinite

BioShock Infinite

BioShock Infinite, Ken Levine tarafından tasarlanan Irrational Games'in geliştirdiği bir birinci şahıs nişancı video oyunudur. Dağıtımı 2K Games tarafından yapılmıştır. Geliştirme aşamasındaki adı Icarus Projesi'dir. BioShock oyun serisinin üçüncü oyunudur.

BioShock The Collection

BioShock The Collection

BioShock: The Collection, BioShock video oyunu serisinin remastered (yenilenmiş) hallerini içeren bir koleksiyondur. Bu yenilenmiş halleri Blind Squirrel Games tarafından geliştirilmiş ve 2K Games tarafından yayımlanmıştır.

Farming Simulator 19

Farming Simulator 19

Farming Simulator 19, Giants Software tarafından geliştirilen çiftlik simülasyonu üzerine kurulu video oyunudur. Oyuncular tarım ve hayvancılık ile uğraşabilir, ekin yetiştirebilir ve çiftlikten elde ettikleri ürünleri satabilirler.

Goat Simulator

Goat Simulator

Goat Simulator, Coffee Stain Studios tarafından geliştirilen ve yayınlanan bir üçüncü şahıs perspektif aksiyon video oyunudur.

Kampanya ve Gelişmelerden Haberdar Olmak İçin